LED obrazovka

Na velkoplošné LED obrazovce lze, stejně jako v televizi, vysílat sekvence z graficky zpracovaných obrázků, videa, zvukové záznamy nebo přímo TV vysílání. Předností je možnost snadno, rychle a přesně informovat a pružně reagovat na vzniklou potřebu změny poskytovaných informací. Technologie LED obrazovek současně zaručuje vynikající čitelnost v širokém úhlu a to i za maximálního slunečního svitu.

LED obrazovka - OC Géčko Liberec

 

Charakteristika média:

  • moderní reklamní médium
  • okamžitá aktualizace informací dle potřeby
  • výborná viditelnost a kvalitní obraz i za denního světla
  • vysoká zapamatovatelnost reklamních sdělení srovnatelná s vysíláním v TV – vizuální vjemy jsou ty nejsilnější a nejlépe se zapamatují

V souvislosti s naší nabídkou pro klienty zajišťujeme veškeré potřebné služby. Ať již se jedná o vlastní realizaci klientovy představy či pouze přizpůsobení hotového spotu. Uskutečníme komplexní výrobu od kreativního návrhu po jeho realizaci a následné vlastní odvysílání na obrazovkách.

Cena výroby spotu se odvíjí např. od délky spotu, složitosti výroby, potřeby úprav dodaných podkladů a také samozřejmě od typu spotu. Vše vždy vzniká na základě přání a následné komunikace se zákazníkem.

Cena reklamní kampaně klienta je stanovena vždy individuálně, dle parametrů kampaně, jako jsou délka reklamní kampaně, délka reklamního spotu nebo intenzita opakování reklamního spotu.


Galerie


Soubory ke stažení

© 2011 CTT MEDIA s.r.o.