LED obrazovka

Na velkoplošné LED obrazovce lze, stejně jako v televizi, vysílat sekvence z graficky zpracovaných obrázků, videa, zvukové záznamy nebo přímo TV vysílání. Předností je možnost snadno, rychle a přesně informovat a pružně reagovat na vzniklou potřebu změny poskytovaných informací. Technologie LED obrazovek současně zaručuje vynikající čitelnost v širokém úhlu a to i za maximálního slunečního svitu.


LED obrazovka OC Géčko
  • moderní reklamní médium
  • okamžitá aktualizace informací dle potřeby
  • výborná viditelnost a kvalitní obraz i za denního světla
  • vysoká zapamatovatelnost reklamních sdělení srovnatelná s vysíláním v TV – vizuální vjemy jsou ty nejsilnější a nejlépe se zapamatují

V souvislosti s naší nabídkou pro klienty zajišťujeme veškeré potřebné služby. Ať již se jedná o vlastní realizaci klientovy představy či pouze přizpůsobení hotového spotu. Uskutečníme komplexní výrobu od kreativního návrhu po jeho realizaci a následné vlastní odvysílání na obrazovkách.

Cena výroby spotu se odvíjí např. od délky spotu, složitosti výroby, potřeby úprav dodaných podkladů a také samozřejmě od typu spotu. Vše vždy vzniká na základě přání a následné komunikace se zákazníkem.

Cena reklamní kampaně klienta je stanovena vždy individuálně, dle parametrů kampaně, jako jsou délka reklamní kampaně, délka reklamního spotu nebo intenzita opakování reklamního spotu.